LW junior starszy: mecz nad Regą

We środę 4 września br. w Resku odbył się mecz zaległy mecz 1 kolejki Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych.

O godz. 17 00 na Stadionie Miejskim Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg była podejmowana przez Mewę Resko. Gospodarze w pierwszej połowie jako piersi objęli prowadzenie. W 28 minucie znaleźli sposób na pokonanie kołobrzeskiego bramkarza i zdobyli gola na 1:0. Niestety dla przyjezdnych 31 minuta również nie należała do przyjemnych. Mewa Resko podwyższyła rezultat na 2:0. Kołobrzeżanie zdobyli bramkę kontaktową jeszcze przed przerwą w 45 minucie. Wiktor Kosmala sprawił, że do szatni goście schodzili z nadzieją na lepszą drugą odsłonę.

W drugiej połowie zawodnicy Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg wprowadzili w czyn zalecenia, które usłyszeli od Trenera Łukasza Galanta. Na efekt trzeba było poczekać do 66 minuty. Wtedy bowiem Kacper Śmielewski doprowadził do wyrównania (2:2). Goście jednak koniecznie chcieli wygrać to spotkanie, dlatego w 79 minucie Filip Wietrzykowski wyprowadził swój zespół na 2:3. Natomiast na minutę przed końcem czasu regulaminowego (89′), Marek Jastrzębski ustalił wynik na 2:4.